Автоимпортер

Автоимпортер

Адреса автосалона:
Ужгород на карте
-с. Минай, ул. Козацкая 1 а
(0312) 66-55-18, (099) 955-32-03

Описание

111

«АВТОІМПОРТЕР» - 3 - S комплекс ( sales , service , spares - продаж , обслуговування, запасні частини) , побудований за новими стандартами Citroen.

У салоні «АВТОІМПОРТЕР» представлені класичні та новітні моделі , серед яких поціновувачі легендарного французького бренду обов'язково знайдуть авто , яке найкращим чином відповідає їхнім запитам і потребам. У салоні також представлені комерційні автомобілі , надзвичайна універсальність і надійність яких здатна максимально підвищити продуктивність та прибутковість Вашого бізнесу.

До послуг наших Клієнтів: просторий сучасний шоу -рум на 320 квадратних метрів , побудований за всіма стандартами бренду Citroen і дозволяє розмістити 10 автомобілів з модельної гами. Відчуття комфорту в салоні створюється завдяки гармонійному поєднанню вільного доступу світла , затишній зоні відпочинку , а також можливості підключення до інтернету Wi- Fi .

Сервіс «АВТОІМПОРТЕР» включає 5 постів. Пропускна здатність станції технічного обслуговування складає до 30 автомобілів Citroen в день. Також звертаємо Вашу увагу , що в нашому автоцентрі Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та акційні знижки.

Офіційний дилерський центр «АВТОІМПОРТЕР» є єдиним представництвом Citroen в Закарпатській обл.. Відвідавши наш дилерський центр , Ви можете особисто переконатися в тому , що для Вас створені всі умови для приємного придбання та обслуговування автомобілів.

До послуг наших Клієнтів: тест- драйв , придбання авто в кредит , страхування, лізинг. У нашому автоцентрі Ви можете сподіватися на преміальне обслуговування у всьому! Оскільки головним пріоритетом нашої компанії є і буде принцип задоволеного клієнта. Основною задачею наших працівників є перетворити вибір та купівлю автомобіля на справжнє свято.

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас