Автосалон Skoda

Автосалон Skoda

Адреса автосалона:
Луцк на карте
-вул. Відродження, 34
(0332) 78-73-88, (0332) 78-73-87

Описание

Автоцентр ŠKODA, офіційний дилер ŠKODA у Волинській області запрошує Вас відвідати наш концептуальний салон, який відповідає всім корпоративним стандартам Skoda Auto.

Автоцентр Шкода займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку м. Луцька а також є потужним технічним комплексом по обслуговуванню всіх марок автомобілів.

Він об'єднує в собі автосалон площею близько 300 кв.м., сервісний центр на 7 постів і ділянок загальною площею 200 кв.м., дільницю кузовних та малярних робіт. Все це є зручним комплексом продажу і післяпродажного обслуговування автомобілів марки Skoda.

Щорік ми реалізуємо більше 250 автомобілів Skoda а також обслуговуємо на власній СТО близько
5 000 автомобілів.

У автоцентрі представлений повний модельній ряд автомобілів даного бренду – Skoda Fabia, Skoda Octavia Tour, Skoda Octavia A5, Skoda Superb а також максимально повний спектр послуг, пов'язаних з купівлею автомобіля – додаткова комплектація різноманітними аксесуарами, тюнінг, індивідуальне замовлення автомобіля у виробництво, фінансовий сервіс, а саме:

  • кредит;
  • лізинг;
  • страхування автотранспорту;
  • трейд-ін (обмін старого автомобіля на новий);
  • державний технічний огляд.

Повний супровід клієнта на етапі експлуатації автомобіля, продаж оригінальних запчастин і аксесуарів.

Всі питання, що виникають при придбанні автомобіля, вирішуються на місці високопрофесійними співробітниками відділу продажу, які здійснюють кваліфіковані консультації.

Наші фахівці проходять регулярні тренінги, що проводяться представниками ЗАТ «Єврокар». Професіоналізм наших співробітників – застава якісного обслуговування Вашого автомобіля.

Ми надіємось, що відвідавши наш автосалон, Ви зможете не тільки зекономити час, але й відчути комфорт та турботу, яку Skoda дарує всім своїм клієнтам а Тейст-драйв в умовах реального дорожнього руху, зробить Ваш вибір більш обдуманим.

Чекаємо Вас в Автоцентрі Skoda ТзОВ «Промтехсервіс»

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас