Автотрейдинг-Харьков Seat

Автотрейдинг-Харьков Seat

Адреса автосалона:
Харьков на карте
-ул. Клочковская, 188
(057) 760-16-66

Описание

Untitled_33_6_4_2Компанія «Автотрейдінг-Харків» розпочала свою діяльність на автомобільному ринку Харкова в 2006 році. На території автоцентру розташовані представники банків, страхових і лізингових компаній, станція технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

У Автоцентрі представлений повний модельний ряд легкових автомобілів марки SEAT. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим виробником SEAT, яке пройшло державну сертифікацію, і є однією з найсучасніших станцій у Харкові. Пропускна здатність сервісної станції дозволяє обслужити 90 автомобілів на добу.

Колектив Автоцентру, який нараховує більше ста п'ятдесяти співробітників, завжди радий допомогти Вам у придбанні автомобілів марки Форд і надати професійне сервісне обслуговування в подальшій експлуатації нового автомобіля!

Компанія «Автотрейдінг-Харків» входить до «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

Робочі години:

Продаж:
Пн.-Пт. 9:00 - 18:00
Сб. 09:00 - 17:00
Нд. 10:00 - 16:00

Сервіс:
Пн.-Суб. 8:00 - 20:00
Нд. вихідний

Запчастини:
Пн.-Пт. 8:00 - 20:00
Суб. 9:00 - 16:00
Нд. вихідний

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам