Автотрейдінг Одеса Skoda

Автотрейдінг Одеса Skoda

Адреса автосалона:
Одесса на карте
-6й км. Овидиопольскої дор, 10/2
(048) 734-36-62

Описание
Новые автомобили (101)
Новости и акции (3)

006

Підприємство ДП «Автотрейдінг-Одеса» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW групи (Шкода, Сеат, Фольксваген), Ford, Хундай, Сузукі, Рено, Пежо, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Харлі-Девідсон® і Хюндай. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

ДП «Автотрейдінг-Одеса» розпочало роботу в квітні 2002 року, представляючи автомобільний бренд Шкода. У 2008 році компанія отримала статус офіційного дилера ще двох не менше популярних автомобільних брендів - Хюндай та Сузукі.

На сьогоднішній день компанія «Автотрейдінг» є одним з провідних мультибрендових автоцентрів в Одесі, будучи офіційним дилером Шкода, Хюндай і Сузукі. Загальна площа становить 4000 кв.м.

У нашому автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілів Шкода, Сузукі, Хюндай. Автоцентр відрізняється індивідуальним підходом до кожного відвідувача, орієнтуючись на потреби клієнта. Наші менеджери підберуть необхідний автомобіль з потрібною комплектацією, запропонують тест-драйв або майстер - клас по опціях того чи іншого автомобіля.

Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 40 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів входить: цех рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 17 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.

Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 19:00

Сб: 09:00 - 18:00

Нед: 10:00 - 16:00

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас