Бавария Центр

Бавария Центр

Адреса автосалона:
Винница на карте
-вул. Лебединського, 19-А
(0432) 555-995, (067) 119-94-99

Описание

Дилерський центр BMW Баварія Центр розташований в східній частині міста Вінниці, на відстані 2,5 км. від центру. Побудований Дилерський центр у відповідності зі стандартами концерну BMW AG.

company_top

Автосалон площею майже 400 квадратних метрів має просторий демонстраційний зал - в ньому може розташуватися велика частина лінійки автомобілів та мотоциклів BMW.

1

Сервісна зона займає площу в 600 квадратних метрів. Тут встановлено новітнє ремонтне та діагностичне обладнання. Клієнтам марки запропонують повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів та мотоциклів BMW.

5

У сервісній зоні знаходяться 4 поста для ремонту автомобілів, 1 пост для ремонту мотоциклів, 1 пост з електодіагностикою, 1 розвал-сходження, а також 1 пост шиномонтажу та балансування коліс. Крім того, організована зона активного приймання: ретельний огляд машини чи мотоцикла майстром-приймальником дозволяє оперативно визначити обсяг необхідних робіт, надати клієнтові графік їх виконання, детально розібрати всі моменти, що стосуються вартості запчастин і роботи. Пропускна здатність сервісного центру - до 25 автомобілів на день.

8

Офіційний дилер BMW Баварія Центр надає своїм клієнтам самий широкий спектр послуг, включаючи спеціальні корпоративні програми, автокредитування та автострахування, лізинг, установку додаткового обладнання, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас