Бристоль-Авто

Бристоль-Авто

Адреса автосалона:
Днепр на карте
-вул. Аеропортівська, 15
(056) 732-00-01

Описание

Компанія «БРИСТОЛЬ-АВТО» - офіційний дилер Ford у  м. Дніпропетровськ.

bristol-avto-novyy-dilerskiy-tsentr-ford-v-dnepropetrovske-5

Наш автоцентр є найкрупнішим концептуальним комплексом на всю Україну. Загальна площа становить більш 3500 квадратних метрів. Дизайн салону витриманий у фірмовому стилі бренду. Окрім виставкових площ для автомобілів, у центрі передбачена кімната переговорів, станція сервісного обслуговування, мийка, затишна кімната відпочинку і дитяча кімната, в якій наймолодші гості нашого автоцентру не нудьгуватимуть під час вирішення важливих питань, пов’язаних з купівлею автомобіля.

В нашому автоцентрі Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв моделі, що Вас зацікавила. Ми будемо постійно радувати своїх клієнтів акційними знижки та спеціальними сезонними пропозиціями.

bristol-avto-novyy-dilerskiy-tsentr-ford-v-dnepropetrovske-3

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «БРИСТОЛЬ-АВТО», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  Ford Assistanceщо гарантує надання термінової допомоги у  дорозі як на території України, так і  в 50 країнах Європи.

Центр технічного обслуговування БРІСТОЛЬ-АВТО є одним з найбільших сервісних центрів серед дилерів Ford в УКРАЇНІ і відповідає всім вимогам, що пред'являються Ford Motor Company. З першого дня основним принципом нашої роботи стало точне виконання всіх технічних вимог до ремонтних робіт для забезпечення довгострокового функціонування вузлів, агрегатів і безпеки управління автомобілів Ford.

bristol-avto-novyy-dilerskiy-tsentr-ford-v-dnepropetrovske-1

Вибравши Ford, Ви будете отримувати задоволення не тільки від управління комфортабельним автомобілем, але і від сервісного обслуговування, яке відповідає найвищим світовим стандартам.

Інноваційний підхід та незмінна якість є гарантами того, що вимогливий клієнт залишиться задоволеним. Наші працівники постійно проходять тренінги та атестації  для забезпечення  високого рівня обслуговування. Адже щаслива посмішка на обличчі клієнта – показник того, що робота нами виконується правильно.

Чекаємо на Вас в нашому автоцентрі «БРИСТОЛЬ-АВТО» за адресою вул. Аеропортівська, 15.

З нами мрії стають реальністю…..

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас