Бровари-Авто

Бровари-Авто

Адреса автосалона:
Бровары на карте
-Броварська кільцева, Чкалова 7Б
(044) 498-61-15

Описание
Автосервісна Філія «Бровари-Авто» працює з 20 грудня 1989 року, розвиваючись на автомобільному ринку. АФ «Бровари-Авто» є підрозділом корпорації «УкрАвто», що має майже сорокалітню історію.

Організаційна структура Філії

«Бровари-Авто» володіє статусом офіційного дилера KIA, Chery, Chevrolet, Lanos, ZAZ, LADA в Україні, а також надає сертифіковане гарантійне обслуговування автомобілів цих марок.

Склад автомобілів знаходиться безпосередньо на території «Бровари-Авто». Тому у нас Ви завжди зможете побачити весь модельний ряд автомобілів, що Вас цікавлять.

Також на АФ «Бровари-авто» представлена комерційна техніка. Автосалон має статус офіційного дилера комерційної техніки торгівельних марок ТАТА, JAC та I-VAN.

Відділ торгівлі запчастинами, автоматеріалами і аксесуарами здійснює оптовий та роздрібний продаж оригінальних запчастин і аксесуарів. Перелік запчастин на складі нараховує близько 30000 найменувань.

Висококваліфіковані фахівці відділу допоможуть доставити будь-яку необхідну деталь для автомобілів представлених брендів і для будь-яких інших марок.

Ми надаємо нашим клієнтам гарантію 1 рік або 30 000 км пробігу автомобіля на запасні частини, придбані в нашому автомагазині.

Відділ ремонту і сервісного обслуговування автомобілів має у своєму розпорядженні 14 сучасних підйомників і діагностичне устаткування, необхідне для гарантійного і післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.

У жовтні 2009 року разом із стартом продажів автомобілів KIA відділ ремонту і обслуговування автомобілів відкрив сервісне обслуговування автомобілів цієї марки.

Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення під автомобіль з набором додаткового устаткування, що Вас цікавить.

Відділ кузовного ремонту має сучасну малярну ділянку з новим устаткуванням і необхідними інструментами і надає послуги з наступних видів кузовних робіт:

  • складання калькуляцій на ремонт в програмі Audatex;
  • відновлення геометрії кузова;
  • виправлення вм'ятин кузовних деталей;
  • ремонт бамперів;
  • полірування та ін..

График работы:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас