Буковина-Авто

Буковина-Авто

Адреса автосалона:
Черновцы на карте
-вул. Коломийська, 15а
(095) 348-62-25, (067) 373-48-03

Описание

Акціонерне товариство відкритого типу “Буковина-Авто”, створене в 1993 році, входить до складу корпорації „УкрАвто” та має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу і роботи на автомобільному ринку.

АТВТ-АК "Буковина-Авто" виконує послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів та являється представництвом брендів KIA, Opel, Chevrolet, Chery, Lada, ЗАЗ.

Компанія «Буковина-Авто» відразу заявила про себе як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. Місія нашої компанії – це залучення більшої кількості людей до хороших, безпечних, надійних автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.

На сьогоднішній день до складу товариства „Буковина-Авто” входять три підприємства в м. Чернівці, а також філії в районних центрах : Кіцманському, Сокирянському, Хотинському.

Буковина-Авто прикладає чимало зусиль задля підтримки вітчизняних товаровиробників. В даний час товариство може запропонувати повний модельний ряд автомобілів Запоріжського автомобілебудівного заводу.

За весь час розвитку ми з кожним роком набуваємо нових друзів – наших клієнтів, що говорить про високу компетенцію наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов'язаних з купівлею та обслуговуванням автомобілів.

Графік роботи:

Пн-Сб: 9:00-18:00
Неділля - вихоідний

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас