Глобал Автоцентр

Глобал Автоцентр

Адреса автосалона:
Мукачево на карте
-ул. Автомобилистов, 3
(03131) 380-30

Описание

Ще донедавна славетна марка Ford не була належним чином представлена на автомобільному ринку Закарпатської області. Саме тому логічним кроком стала поява в краї офіційного дилера — компанії «Глобал автоцентр», що у грудні 2006 року стала повноцінним представником компанії «Віннер Імпортс Україна». А вже на початку липня у компанії з’явився автосалон, який став першим в Україні концептуальним автоцентром Ford.

  P4121786
Просторий шоу-рум компанії площею 289 квадратних метрів розрахований на сім автомобілів. Висококваліфікованим працівникам автоцентра завжди допоможуть у виборі конкретної моделі та оформленні кредиту та страхування.

Всі продані компанією автомобілі проходять належне сервісне обслуговування на сучасній СТО площею 297 квадратних метрів, що нараховує 6 постів та оснащена спеціальним обладнанням, яке дозволяє виконувати весь спектр послуг по обслуговуванню авто.

Графік роботи:
Пн-Пт з 9-00 до 18-00
Сб з 9-00 до 16-00
Нд з 10-00 до 15-00

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам