Honda Автоплаза

Honda Автоплаза

Адреса автосалона:
Черновцы на карте
-вул. Гайдара, 1л
(0372) 55-66-99, (098) 8-55-66-99

Описание

plazaКомпанія «Автоплаза» заснована в 2004 році, відразу заявила про себе, як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. За весь час розвитку ми з кожним роком набуваємо нових друзів – наших клієнтів, що говорить про високу компетенцію наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов´язаних з купівлею та обслуговуванням автомобілів. «Автоплаза» є офіційним дилером автомобілів Honda.

Місія нашої компанії – це залучення більшої кількості людей до хороших, безпечних, надійних автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.

«Автоплаза» пропонує своїм клієнтам вигідні умови купівлі і обслуговування автомобілів. Так само, нашим клієнтам ми пропонуємо широкий набір послуг, включаючи trade-in, кредитування на покупку автомобіля, продаж автомобіля в лізинг і страхування купленого авто.

До ваших послуг:
• Тест-Драйв
• Кредит і лізинг
• Гарантійне і сервісне обслуговування
• Продаж запасних частин і аксесуарів
• Страхування автомобіля в кращих страхових компаніях
• Встановлення систем для захисту від угону, а також іншого додаткового устаткування
• Допомога в реєстрації автомобіля
• Система Trade-in (обмін будь-яких марок авто)
• Продаж автомобілів з пробігом (з можливістю купівлі в кредит)

Менеджери відділу продажу допоможуть Вам зробити правильний вибір серед широкого модельного ряду представлених автомобілів, розібратися у всіх тонкощах керування автомобілем і його системами.

Кращим доказом роботи наших менеджерів відділу продажу є подяка наших клієнтів, які повертаються до нас за наступним автомобілем. Сьогодні ми готові задовольнити будь-які запити своїх клієнтів, яких щиро вважаємо своїми друзями. З цією метою компанія, в рамках програми лояльності, організувала «Автоплаза CLUB». Члени клубу можуть насолоджуватися приємним і корисним спілкуванням, брати участь в спеціальних заходах, отримувати різноманітні знижки і найактуальнішу інформацію про діяльність «Автоплази».

Задоволення клієнта від автомобіля і наданих послуг з обслуговування – найважливіший чинник успіху нашої компанії!

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас