Карпаты Мотор Honda

Карпаты Мотор Honda

Адреса автосалона:
Ивано-Франковск на карте
-ул. Ребета,4В
(0342) 50-78-71

Описание

ТОВ "Карпати Мотор” - офіційний дилер компанії "Honda” - реалізує автомобілі, мотоцикли, генератори, газонокосарки, мотокоси, мотопомпи, снігоприбирачі човни і двигуни до них. В сервісному центрі дилерського комплексу проводиться гарантійне та технічне обслуговування автомобілів, мотоциклів та силового обладнання марки "Honda”.

00547351

Комплекс ТОВ "Карпати Мотор”, розміщений у центральній частині міста Івано-Франківська, включає центр по ремонту і ослуговуванню автомобілів, мотоциклів, силового обладнання, салон продажу силового обладнання, мотоциклів та автосалон "Honda”.

Робота ТОВ ”Карпати Мотор” повністю базується на корпоративних принципах і стандартах "Honda". ТОВ "Карпати МОТОР" - сертифікований сервісний центр   по передпродажній підготовці, гарантійному обслуговуванню автмобілів,мотоциклів і силового обладнання з обладнанням у відповідності до стандартів "Honda”, і є одним із найсучасніших підприємств з обслуговування силового обладнння, автомобілів та мотоциклів у Івано-Франківському регіоні.
 
Всі роботи проводяться за рекомендованою виробником методикою з використанням дилерського обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів.

Компанія ТОВ "Карпати Мотор” пропонує не тільки досконалі автомобілі, мотоцикли, силове обладнання а й оригінальні запчастини та аксесуари до них , і високоякісне обслуговування.

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам