Кіровоград-Авто

Кіровоград-Авто

Адреса автосалона:
Кропивницкий на карте
-вул. Родімцева 123
(0522) 35-63-68

Описание

Автоцентр  «Кіровоград-Авто» – один з найбільших автосалонів у Кіровоградській області та повністю відповідає стандартам компанії УкрАвто. На території більш ніж 900 квадратних метрів відвідувачам пропонується весь модельний ряд автомобілів КІА, Opel, Chevrolet, ZAZ, Chery, Lada.

У клієнтів з`явилась можливість в комфортних умовах ознайомитися з представленими моделями, отримати від уважних висококваліфікованих спеціалістів більш детальну та професійну консультацію про будь-яку модель перед прийняттям рішення про купівлю. В автосалоні  функціонує  стіл замовлень, сертифікована СТО, відділ запасних частин, завдяки якому клієнти після придбання автомобіля мають змогу повністю розраховувати на професійне сервісне обслуговування в місті Кіровоград.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів КІА, Opel, Chevrolet, ZAZ, Chery, Lada проводиться на найкращому обладнанні виробників з світовим ім`ям та з використанням високоякісних матеріалів та комплектуючих. В автосалоні працює спеціалізований магазин, у якому завжди кожен з відвідувачів має можливість придбати оригінальну запчастину до свого автомобіля.

Окрім того, спеціально для зручності та економії часу клієнтів в автосалоні «Кіровоград-Авто» – функціонує відділення банку та страхової компанії, де кожен з клієнтів має можливість оформити та застрахувати придбаний автомобіль.

Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 17:00

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас