Mercedes-Benz «Солли-Плюс»

Mercedes-Benz «Солли-Плюс»

Адреса автосалона:
Харьков на карте
-вул. Ак. Павлова 325-Г
(096) 510-77-77

Описание
Новости и акции (1)

Mercedes

Автомобільний Дом «Соллі-Плюс» працює на харківському ринку більше 25 років, в тому числі в статусі офіційного дилера Мерседес Бенц - 21 рік. За цей час накопичено величезний досвід в продажах та технічному обслуговуванні автомобілів Mercedes-Benz.

Маючи велику кількість вдячних клієнтів ми не зупиняємося на досягнутому та постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються.

Наш автоцентр побудований за стандартами Daimler AG, реалізує концепцію 3S (Sale-service-spare parts, Продаж- сервіс -запасні частини) і займає площу 4000 кв. метрів. Ми реалізуємо весь модельний ряд легкових автомобілів та позашляховиків.
Придбати автомобіль Mercedes-Benz Ви можете як зі складу в Харкові, так і за індивідуальним замовленням. Кваліфіковані менеджери з продажу допоможуть вам при покупці автомобіля і виборі комплектації. Всі моделі адаптовані до дорожніх умов України.
Авторизована станція технічного обслуговування Mercedes-Benz надає повний комплекс гарантійного та післягарантійного сервісу, включаючи складний кузовний ремонт, якість якого контролюється компанією.

Графік роботи:

Салон:

ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ: 09:00-18:00
НД: Вхідний

Сервіс

ПН-ПТ:  9:00-18:00
СБ:  09:00-18:00
НД: Вихідний

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас