НІКО-Захід Fiat

НІКО-Захід Fiat

Адреса автосалона:
Львов на карте
-вул.Липинського, 50Б
(032) 29-89-545, (032) 29-89-555

Описание
Новые автомобили (41)
Новости и акции (13)
Salon_NIKO_Fiat (3) _ копия
Компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер Fiat и Fiat Professional у Львові та Львівській области. 
Компанія «НІКО-Захід» працює на ринку Львівщини з травня 2003 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики.  За час роботи компанією продано понад 5000 авто.
Панорама_без_названия1 (2)
З квітня 2014 року компанія «НІКО-Захід» стала офіційним дилером Fiat у Львові та області, тому у нас Ви зможете придбати будь-який автомобіль з модельної лінійки Fiat. Наш дилерський центр пропонує різноманітні системи придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, систему корпоративного продажу. Також, діє система trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою). Усі необхідні документи для придбання автомобіля та страхування клієнти можуть оформити безпосередньо у салоні.
SHP_7316 _ копия
Станція технічного обслуговування компанії «НІКО-Захід» оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів Fiat. Одночасно на станції можуть обслуговуватись 35 автомобілів, 19 з яких на підйомниках). Така висока пропускна здатність сервісного центру дає можливість оперативно обслуговувати авто наших клієнтів.
Наразі понад 10 000 клієнтів користується послугами сервісного центру  «НІКО-Захід».
Одна мрія може змінити одне життя. Сотні здійснених дитячих бажань можуть змінити країну. Приєднуйтесь до ВБФ «Крона», щоб допомогти творити добро.
Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас