Ніко Захід Моторс

Ніко Захід Моторс

Адреса автосалона:
Львов на карте
-вул. Липинського, 50-Б
(032) 297-6-297

Описание
Новые автомобили (27)
Новости и акции (22)

LUT_7695
Компанія «Ніко Захід Моторс» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області. Працює на ринку Львівщини з лютого 2009р. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mazda, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів. За підсумками роботи за перше півріччя 2011 року компанія «Ніко Захід Моторс» стала лідером дилерської мережі Mazda в Західному регіоні України, забезпечивши частку офіційної Mazda на рівні 1,2%.

LUT_7839
Торгово-сервісний комплекс розташований в центральній частині міста за адресою: Львів, вул. Липинського, 50 Б. Він складається із салону (show-room) нових автомобілів, відділу приймання замовлень, магазину запчастин та аксесуарів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків.

DSC_3700У салоні представлений весь модельний ряд Mazda різноманітних комплектацій та кольорів. Кожен клієнт має можливість пройти тест-драйв і відчути унікальний настрій «Zoom-Zoom», який дарує лише Mazda.

DSC_3778Не виходячи з салону, клієнти можуть застрахувати своє авто, скористатися послугою trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою), поставити автомобіль на облік ДАІ, зробити своє авто більш стильним за допомогою оригінальних аксесуарів та скористатись спеціально розробленою для власників автомобілів програмою лояльності Mazda Service Club.

Графік роботи:
Пн - Пт: 10:00 - 19:00 
Сб: 10:00 - 17:00 
Нд: 10:00 - 15:00 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас