Nissan ATM Кропивницький

Nissan ATM Кропивницький

Адреса автосалона:
Кропивницкий на карте
-проспект Винниченка, 2
0522 210 333,, 0977103333

Описание
Новые автомобили (37)

Дилерський центр NISSAN компанії АТМ Кропивницький - це автоцентр з абсолютно новим інтер'єром і екстер'єром, який робить перебування клієнта в дилерському центрі легким і приємним:
У шоу-румі компанії NISSAN АТМ Кропивницький представлений ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД NISSAN.

IMG_9045


Сервісний центр компанії АТМ Кропивницький оснащений новітнім спеціальним діагностичним обладнанням NISSAN, спецінструментом, що дозволяє якісно і в строк виконувати ремонти з будь-яким рівнем складності.
Персонал компанії має високу  кваліфікацію і регулярно проходить навчання і атестації в навчальних центру NISSAN.
Своїм клієнтам компанія пропонує повний спектр послуг: продаж нових автомобілів, тест-драйв, кредитування, страхування, лізинг, trade-in, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, встановлення додаткового обладнання, придбання оригінальних запасних частин та аксесуарів. Великий вибір шин, автокосметики та сигналізацій забезпечують можливість своєчасно подбати про безпеку водіння і збереження купленого автомобіля.
Фірмова програма лояльності та підтримка на дорозі, доповнюють відповідність дилерського центру високим стандартам Nissan.

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас