Полтава-Автосвит

Полтава-Автосвит

Адреса автосалона:
Полтава на карте
-вул. Фрунзе 148
(0532) 61-38-38, (0532) 61-38-37

Описание

Фасад

ТОВ ДК «Полтава-Автосвіт» входить у склад групи компаній «Автоцентр на Фрунзе». Історія розвитку компанії почалася зі створення ТОВ «Полтава-Автосвіт» в жовтні 2005 р.
У 2006 р. ТОВ «Полтава-Автосвіт» та ТОВ «Віннер Імпортс Україна» підписали дилерський договір за яким Полтава Автосвіт було отримано статус офіційного дилера марки Ford в Полтаві та Полтавському регіоні.
В грудні 2007 р. введено у експлуатацію концептуальний автоцентр Форд, загальна площа якого склала 750 м.кв., у тому числі цех на 11 машино-постів із боксом мийки та шоу-рум на 7 автомобілів.
Основною метою нашої компанії є задоволення попиту кожного відвідувача танадання можливості придбання авто будь-якого класу - від бюджетного до преміум.

Сьогодні ДК «Полтава-Автосвіт» надає повний перелік послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford в Полтаве та Полтавській області. Завжди в наявності нові легкові та комерційні автомобілі Ford, а також авто з пробігом.

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас