Укр-УзАвто

Укр-УзАвто

Адреса автосалона:
Киев на карте
-вул.Сирецька, 33-В
(044) 207-02-52

Описание

 

Компания Укр-УзАвто

Історія бренду Ravon:

1992 – 2012: СТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК Uz-Daewoo Auto Co.

В 1992 році компаніями Daewoo (Південна Корея) і “Узавтосаноат” (Узбекистан) укладено угоду про створення спільного підприємства Uz-Daewoo Auto Co. для будівництва в Узбекистані автомобільного виробництва.

В 1996 році відбулася церемонія відкриття нового заводу, який почав виробляти популярні моделі Daewoo – “NEXIA”, “DAMAS”, “TICO”. 

 

В 2001 році почалося виробництво Matiz.

В 2002 році компанія General Motors придбала контрольний пакет акцій Daewoo Motor і на її базі створила компанію GM Daewoo Automotive and Technology (GM DAT).

В 2005 році «Уздеуавто» викупило частку корейської компанії в спільному підприємстві. Пізніше були придбані ліцензії на моделі партнера – Nexia, Matiz, Damas.

В 2008 році розпочато випуск оновленої моделі Nexia-2. В цьому ж році створено нове спільне підприємство “Уздеуавто” і General Motors – “GM Uzbekistan”. На заводі в Узбекистані налагоджено промислове та велике вузлове виробництво сучасних моделей під брендами Uz-Daewoo і Chevrolet.

2013 – 2015: ВИПУСК GENTRA І ВИВЕДЕННЯ БРЕНДУ RAVON

 

2013 рік – нова віха в історії бренду. Випуск нової моделі C-класу – Gentra. Сучасний автомобіль, оснащений всім необхідним обладнанням, стильний, з продуманою ергономікою, але як і раніше якісний і доступний за ціною. 

8 жовтня 2015 року – презентація нового бренду Ravon і анонс поновлення модельної лінійки.

Виведення бренду Ravon – закономірний етап розвитку, підтвердження того, що бренд успішно розвивається. Розвивається за рахунок пропозиції нових, сучасних, технологічних автомобілів – але тільки тих, що дійсно потрібні покупцям, зі збереженням прийнятних цін.


.

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас