Renault АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ

Renault АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ

Адреса автосалона:
Кропивницкий на карте
-М. Кропивницький, вул. Лавандова, 16
+38 (052) 221-05-55, +38 (097) 710-5555

Описание
Новые автомобили (67)

Дилерський центр Renault АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ виконаний в новій концепції Renault Store. Це салон з абсолютно іншим інтер'єром і екстер'єром, який відрізняється не тільки сучасним і вишуканим дизайном, але і робить шлях клієнта в дилерському центрі легким і зрозумілим.

imgonline-com-ua-Resize-XsGOPuUCRWAb

 

Концепція Renault Store - це сучасна вітрина бренду Renault і її новинок, де чітко визначені зони продажу, сервісу, аксесуарів, експозиції гами автомобілів, фінансових послуг, каса банку. Ефективне зонування площі автосалону допомагає клієнтам швидко і комфортно орієнтуватися по салону, підкреслюючи продукти, звертаючи увагу на послуги центру, сервіс, аксесуари.
Будівництво  концептуального дилерського центру Renault АВТОГРУП Кропивницький тривало 9 місяців. На даний момент у компанії працює велика і дружна команда з 40-ка осіб. Площа шоу – руму становить 480 м. кв., площа сервісного центру 600 м. кв., так само на території сервісного центру розташовані 11 постів сервісу + шиномонтаж + мийка. Для зручності клієнтів працює шинний готель для сезонного зберігання шин.
Дилерський центр АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ з 2019 року є офіційним представником бренду Renault м. Кропивницький та Кіровоградському регіоні. Своїм клієнтам компанія пропонує повний спектр послуг: продаж легкових автомобілів та комерційної гами Renault, можливість проведення тест-драйву, допомога в оформленні страховки, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, придбання оригінальних запасних частин та аксесуарів.
Сервісний центр Renault АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ оснащений новітнім діагностичним та ремонтним обладнанням, що дозволяє якісно і в строк виконувати ремонти з різним рівнем складності. Персонал компанії має високу кваліфікацію і регулярно проходить навчання і атестації в тренінговому центрі Renault.

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам