Renault «Соллі Плюс»

Renault «Соллі Плюс»

Адреса автосалона:
Харьков на карте
-вул.‌ ‌Академіка‌ ‌Павлова‌ ‌325-Ж‌
(096)130-77-77

Описание
Новости и акции (3)

!!!Фасад_

Компанія «Соллі Плюс» є офіційним дилером Renault з грудня 2009 року і є лідером продажів Renault в Харківському регіоні. Зручно розташований концептуальний дилерський центр «Соллі Плюс» за адресою Академіка Павлова, 325ж загальною площею 2100 м2, створений за концепцією «3S- Sales, Service, Stock», тобто об'єднує на одній території продажу автомобілів, сервіс та склад автомобілів і запчастин.

Центр повністю оформлений відповідно до світових стандартів європейської марки. А великий вибір моделей, привабливі ціни, вигідні програми кредитування, лізингу та страхування Renault Finance створюють найкращі умови для того, щоб зробити придбання автомобіля справжнім святом.

Центр Renault «Соллі Плюс» - це просторий шоу рум, який розрахований на 12 автомобілів (5 моделей завжди доступні для тест драйву). Кожен відвідувач зможе не тільки отримати детальну інформацію по моделям від менеджерів-консультантів, а й особисто протестувати автомобіль. Всі роботи по сервісному обслуговуванню проводяться відповідно до стандартів марки Renault. Сервісна зона має 9 постів, мийку, також малярно-рихтувальний комплекс.

Сервіс розрахований на всю лінійку автомобілів. Для максимального комфорту відвідувачів в новому дилерському центрі організована зона очікування з кафе та Wi-Fi. Ми активно розвиваємося, розширюючи географію присутності. Вся наша діяльність спрямована на те, щоб бути ближче до клієнтів. Наші пріоритети - це клієнтоорієнтований підхід і постійне поліпшення якості обслуговування клієнтів під девізом «Довіряйте професіоналам».

Час роботи:
пн-сб: з 09:00 до 18:00
     нд: з 10:00 до 16:00

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас