Роял-Моторс Land Rover

Роял-Моторс Land Rover

Адреса автосалона:
Одесса на карте
-ул. М. Грушевского, 39Б
(048) 734-18-00

Описание

Автоцентр Royal Motors був відкритий 14 липня 2006 року, і з тих пір надає можливість всім жителям Одеси, не виїжджаючи за межі міста, придбати такі легендарні машини як Land Rover. Дані автомобілі поєднують в собі надійність і комфорт, стильність і вишуканість, і можуть задовольнити смаки і переваги навіть найвимогливішого клієнта.

5f2536e-ab

Автоцентр розташований на території площею більше 2000 квадратних метрів уздовж центральної одеської автомагістралі.

Автоцентр загальною площею більше ніж 2000 кв.м. відповідає високим вимогам, а також корпоративним стандартам Land Rover. Royal Motors територіально роздільний на: фасадну ділянку, яка включає велику гостьову стоянку, show-room, зону сервісу і внутрішній двір СТО. Автоцентр включає спеціалізований центр з продажу і технічного обслуговування автомобілів. Наші продавці-консультанти проконсультують і допоможуть вибрати оптимальний для Вас автомобіль, який не лише підкреслюватиме Ваш статус і індивідуальність, але і забезпечуватиме Вашу максимальну безпеку при їзді. 

 

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас