ŠKODA «Соллі-Плюс»

ŠKODA «Соллі-Плюс»

Адреса автосалона:
Харьков на карте
-вул.Білогорська 92Б
(068) 699-77-77

Описание

фасад

Автохолдинг “Соллі Плюс” має незаперечний авторитет на регіональному автомобільному ринку та являється офіційним дилером ŠKODA в Харківській області з 2016 року. 

Основним видом діяльності автоцентру є продаж автомобілів ŠKODA, їх технічна підтримка, як в гарантійний, так і в післягарантійний період, страхування, сервісне обслуговування, ремонт та продаж запасних частин і додаткового обладнання. 

Авторизована станція технічного обслуговування оснащена всім сучасним обладнанням, котре дозволяє надавати послуги з ремонту автомобіля в повному обсязі та різного рівня складності. Всі співробітники станції технічного обслуговування сертифіковані і мають великий досвід роботи.

ŠKODA - автомобіль з відмінною якістю комплектації, а безліч невидимих технологій і систем допомоги зроблять Вашу подорож безпечним, спокійним і нескінченно цікавим. Яскравий дизайн, різні пакети додаткових опцій надають можливість зробити автомобіль ексклюзивним.

На всі автомобілі надана гарантія 2 роки без обмеження пробігу.

Продавці-консультанти автосалону допоможуть зробити правильний вибір моделей в різних комплектаціях та підібрати колір за вашим бажанням.

Співробітники відділу кредитування допоможуть Вам підібрати найбільш вигідний і зручний варіант придбання автомобіля в кредит або лізинг, на вибір будуть представлені всі надійні банки і лізингові компанії, присутні на ринку Харкова.

Постійне прагнення до досконалості - запорука нашої успішної роботи. Ми з радістю чекаємо всіх наших клієнтів - майбутніх і справжніх!

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас