Тойота Центр Черновцы Олимп-Моторс

Тойота Центр Черновцы Олимп-Моторс

Адреса автосалона:
Черновцы на карте
-ул.Хотинская 75
(0372) 54-34-01, (099) 754-74-59

Описание
Новые автомобили (35)
Новости и акции (6)

Офіційний  дилер автомобілів TOYOTA в Чернівецькій області – Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс"  вже  одиннадцятий рік поспіль успішно працює на теренах нашої області.  За цей час багато чернівчан стали нашими вдячним клієнтами – поціновувачами якісних, надійних та комфортних автомобілів Toyota.

Screenshot_1

Автосалон Тойота Центр  Чернівці «Олімп-Моторс надає повний комплекс послуг з продажу, обслуговування та ремонту автомобілів Toyota. У салоні працюють кваліфіковані спеціалісти з подажу, що радо нададуть інформацію про авто, яким Ви зацікавились, розкажуть про можливість кредитування та страхування, допоможуть у тест-драйві обраної Вами моделі.

Screenshot_2

Не менш привітними є наші  сервісні консультанти, що постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень на навчальних семінарах. А спеціалізована, обладнана за найвищими стандартами Toyota, станція технічного обслуговування дозволяє здійснити діагностику  та, за необхідністю, ремонт Вашого автомобіля за найвищими якісними показниками.

Screenshot_3

Основні напрямки діяльності Тойота Центр  Чернівці «Олімп-Моторс:

  • Продаж автомобілів Toyota та їх передпродажна підготовка;
  • Кредит та страхування авто
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Toyota;
  • Продаж та встановлення аксесуарів та оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;

Для нас не важливо, який автомобіль ви хочете придбати - ми любимо КОЖНОГО клієнта і його бажання.

Ми прагнемо працювати так, щоб, відвідавши одного разу наш салон - Ви захотіли  б  повернутися до нас знову і знову, щоразу отримуючи тільки задоволення і позитивні емоції.

Режим роботи:

Пн.—пт.: 09:00—19:00

Сб.: 09:00—17:00

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас