Хонда ВІДІ Інсайт

Хонда ВІДІ Інсайт

Адреса автосалона:
Киев на карте
-Бориспольское шоссе (поворот на аэропорт)
(044) 591-70-39

Описание
Новые автомобили (18)
Новости и акции (19)

Хонда ВІДІ Інсайт офіційний дилер Honda на лівому березі, є концептуальним 3S центром - для зручності Клієнтів в просторому приміщенні розмістився демонстраційний зал, сервісна зона і склад запасних частин.

«Хонда ВІДІ Інсайт - єдиний офіційний дилерський центр Honda, територіально розташований на лівому березі міста Києва. Одним із вагомих плюсів розташування центру є можливість проведення динамічного тест-драйву. На швидкісній трасі «Київ-Бориспіль» у Вас з'явиться можливість відчути новий вимір швидкості, оцінити максимум переваг динаміки, керованості та комфортабельності моделей Honda», - зазначив Богдан Проць, директор Хонда ВІДІ Інсайт.

Кожен відвідувач офіційного автосалону Хонда ВІДІ Інсайт відкриває для себе світ нових безмежних можливостей Honda - в автосалоні передбачено все для комфортного вибору, придбання та обслуговування автомобіля визнаної японської марки. Сучасний шоу-рум площею 500 м кв. дозволяє розмістити одночасно 7-8 автомобілів. Затишна атмосфера в салоні досягається завдяки гармонійному доступу світла, зручною лаунж-зоні, а також можливості доступу до інтернету Wi-Fi.

 DSCN4065

Офіційна сервісна станція Хонда ВІДІ Інсайт, повністю відповідає стандартам бренду і включає 5 сервісних постів, в тому числі 1 мийку та пости приймання авто. Дилерський центр оснащений сучасним діагностичним, підіймальним і ремонтним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє швидко і якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні.

 DSCN4090

Висококваліфікований персонал, новітнє обладнання, технології, що йдуть в ногу з часом, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта - в новому дилерському центрі продумано все до дрібниць, щоб вибір і покупка автомобіля були максимально комфортними. Вибираючи автомобіль, чекаючи оформлення документів або забираючи авто зі станції сервісного обслуговування, гості зможуть розташуватися в затишній зоні відпочинку, споглядаючи гармонію смаку і стилю автомобілів Хонда, а також насолодитися чашечкою гарячого ароматної кави.

DSCN4092

Клієнти Хонда ВІДІ Інсайт можуть скористатися унікальною послугою «ВІДІ Аеропорт Сервіс», основними перевагами якої є можливість безкоштовного трансферу до / з аеропорту «Бориспіль», надійне зберігання автомобіля Клієнта на території «ВІДІ АвтоСіті Бориспіль» на період подорожі, а також можливість замовити комплексне сервісне обслуговування автомобіля.

DSCN4091

Крім того, консультанти відділу продажів допоможуть підібрати оптимальну комплектацію автомобіля з урахуванням індивідуальних потреб і побажань Клієнта, а також готові надати відвідувачам вичерпну інформацію щодо модельного ряду, умов кредитування і страхування, а також інших послуг, що надаються компанією Хонда ВІДІ Інсайт.

Графік роботи

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ АВТО

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Нд: 10:00 - 18:00

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

Пн - Нд: 09:00 - 18:00

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам