Інфініті ВІДІ Ліберті

Інфініті ВІДІ Ліберті

Адреса автосалона:
Киев на карте
-Бориспольское шоссе (поворот на Аэропорт)
(044) 591-70-38

Описание
Новые автомобили (24)
Новости и акции (21)

Дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті входить до склада «ВІДІ Груп» - одного з лідерів автомобільного ринку України. Дотримуючись стратегії розвитку, «ВІДІ Груп» постійно працює над розширенням свого бізнес-портфеля, який в червні 2010 року доповнився автомобільним преміумбрендом INFINITI.

LUB07463

Шанувальники розкішних автомобілів INFINITI мають можливість ознайомитися з усім модельним рядом, офіційно представлених в Україні, і зупинити вибір на автомобілі своєї мрії в новому офіційному автосалоні Інфініті ВІДІ Ліберті площею 310 кв. метрів, який відкрився в с. Чубинське вул. Київська 51, 32-й км Бориспільського шосе.

Photo-96

У нашому автосалоні передбачено все для комфортного придбання автомобіля INFINITI. Продавець-консультант стане Вашим особистим провідником у світ INFINITI, відповість на всі Ваші запитання, надасть інформацію про програми кредитування і страхування, допоможе зробити правильний вибір і оформити покупку. Наша мета - забезпечити привілейоване обслуговування гостя INFINITI, починаючи з першого відвідування дилерського центру і протягом всього терміну експлуатації автомобіля. Ми гарантуємо, що Ви відчуєте позитивні емоції не тільки при покупці і перебуваючи за кермом автомобіля INFINITI, але і при його обслуговуванні. Привілейоване обслуговування INFINITI - це наші зобов'язання з надання власникам INFINITI широкого спектра послуг на високому рівні. Привілейоване обслуговування в дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті - це новий стандарт обслуговування, принципово інший вимір комфорту і надійності.

Photo-99

Варто також відзначити, що Клієнти Інфініті ВІДІ Ліберті зможуть користуватися всіма перевагами першого в Україні Автомобільного містечка «ВІДІ АвтоСіті».

Графік роботи:

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ АВТО:

Пн-Сб з 09:00 до 18:00

Нд: 10:00 до 18:00

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

Пн-Сб з 09:00 до 18:00

 Нд: вихідний

 

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас