Виннер-Мотор Спорт

Виннер-Мотор Спорт

Адреса автосалона:
Одесса на карте
-ул. Гастелло, 50а
(048) 716-81-12, (048) 716-74-44

Описание

Відкриття першого дилерського центру Ford, компанії Віннер-Мотор Спорт в Одесі відбулося в 2003 році. Збудований та оформлений за стандартами Ford, автоцентр має салон для продажу автомобілів,який вміщує до 10 авто, і обладнану за сучасними вимогами сервісну станцію.

cf5f3fde0a04d009c6f9eb68b7f088c8_780x439

 
Відтепер усі власники бренду Ford в Одеському регіоні отримають увесь спектр послуг з експлуатації та ремонту своїх авто на європейському рівні.

В автоцентрі Віннер-Мотор Спорт кожен клієнт має змогу отримати найсвіжішу інформацію з авто світу, кваліфіковану консультацію фахівців і обрати для себе необхідну модель авто.

Після продажу авто компанія ТОВ «Віннер-Мотор Спорт» забезпечує її гарантійне та післягарантійне обслуговування і ремонт протягом усього часу експлуатації. На станції Віннер-Мотор Спорт за допомогою спеціалізованого фірмового обладнання може бути проведена повна електронна комп’ютерна діагностика авто, ремонт двигуна і ходової частини, заміна масла, заправка кондиціонера і інші послуги. Усі роботи здійснюються сертифікованими досвідченими механіками з чітким дотриманням вимог компанії-виробника.

Сервіс компанії «Віннер-Мотор Спорт» налічує 15 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 50 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Віннер-Мотор Спорт», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  Ford Assistance. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― Ford Assistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

Компанія ТОВ «Віннер-Мотор Спорт»для зручності покупцям надає такі послуги:

 • ·      продаж автомобілів Ford та їх передпродажна підготовка;
 • ·      допомога в оформленні кредиту;
 • ·      послуги по страхуванню автомобілів Ford;
 • ·      лізинг на автомобілі Ford;
 • ·      тест-драйв представлених автомобілів Ford;
 • ·      Спеціальні умови співпраці з корпоративними клієнтами;
 • ·      гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • ·      технічне обслуговування і ремонт автомобілів Ford;
 • ·      спеціальна программа лояльності;
 • ·      продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Ford.
 • ·      мийка, хімчистка, шино монтаж та балансування колес.

Ми завжди будемо раді почути звернення від Вас, слова подяки чи конструктивні зауваження.

Аналізуючи Вашу думку, ми постійно вдосконалюємося!
Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам бути кращими!

Друзья, поддержите нас в социальных сетях. В будни и в выходные мы старательно работаем для того, чтобы сделать проект лучше, удобнее и полезнее. Каждый ваш лайк вдохновляет нас
+

Автосалоны по маркам