Автотрейдінг-Одеса Suzuki

Автотрейдінг-Одеса Suzuki

Адреси автосалону:
Одесса на мапі
-6й км. Овидиопольскої дор, 10/2
(048) 734-36-64

Опис
Новини та акції (3)

Автосалон SUZUKI - офіційний дилер автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні.

salon-v-odesse1

Підприємство ДП «Автотрейдінг-Одеса» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдинг, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault , Peugeot а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

ДП «Автотрейдінг-Одеса» розпочало роботу в квітні 2002 року, представляючи автомобільний бренд Skoda. У 2008 році компанія отримала статус офіційного дилера ще двох не менше популярних автомобільних брендів-Hyundai і Suzuki.

На сьогоднішній день компанія «Автотрейдинг» є одним з провідних мультибрендових автоцентрів в Одесі, будучи офіційним дилером Шкода, Хюндай і Сузукі. Загальна площа становить 4000 кв.м.

У нашому автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілі Skoda, Suzuki, Hyundai. Автоцентр відрізняється індивідуальним підходом до кожного відвідувача, орієнтуючись на потреби клієнта. Наші менеджери підберуть необхідний автомобіль з потрібною комплектацією, запропонують тест-драйв або майстер - клас по опціях того чи іншого автомобіля.

Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 40 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів цеху рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 17 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.

Режим роботи:

Пн.- пт.: з 09:00 до 19:00
Сб.: з 09.00.до 18.00
Нд.: з 10:00 до 16:00

Друзі, підтримайте нас у соціальних мережах. У будні та у вихідні ми старанно працюємо для того, щоб зробити проект кращим, зручнішим та кориснішим. Кожен ваш лайк надихає нас
+

Автосалони за марками